Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Požár ve Vinoři (Bez komentáře)

V sousední Vinoři v úterý večer 5. prosince hořela hala, ze které se ozývaly i výbuchy velký požár. Na místě se vystřídalo přes 30 jednotek hasičů včetně speciální techniky. Mezi nimi byla i jednotka SDH Kbely. Záběry byly pořízeny z míst mimo ohroženou oblast. Přímo k požáru jsme se z bezpečnostních důvodů nedostali.

Publikoval: Jan Spilka(12.12.2017)

Vánoční letopisecké setkání

4. prosince 2017 proběhlo letošní poslední letopisecké setkání s kbelskými pamětníky. Jako každý rok před Vánoci se i to letošní neslo ve slavnostní atmosféře počínajícího adventu.

Publikoval: Jan Spilka(12.12.2017)

Vánoční jarmark ZŠ

30. listopadu 2017 uspořádala Základní škola Praha - Kbely tradiční Vánoční jarmark. Žáci se v tento den zhostí rolí prodejců a nabízejí návštěvníkům výrobky hlavně s vánoční tematikou.

Publikoval: Jan Spilka(12.12.2017)

Vánoční tvoření se seniory

Ekologické centrum PRALES napůl s radnicí Městské části Praha 19 uspořádalo pro seniory vánoční tvořivou dílnu přímo v prostorách PRALESA. Senioři si tu mohli vyrobit různé vánoční dekorace.

Publikoval: Jan Spilka(08.12.2017)

Barborky a Mikuláš v MŠ

Mateřskou školu Letců navštívily Barborky. Nejde samozřejmě o větve, které se na svatou Barboru trhají a dávají doma do vázy, ale o tajemné bytosti ze starých tradic, které chodívaly po vsi a dětem nadělovaly ovoce nebo oříšky. A samozřejmě přišel letos i Mikuláš.

Publikoval: Jan Spilka(07.12.2017)

Běžecké tréninky s Palestrou

Chystáte se na kbelskou desítku? Nebo si jen nemáte v nadcházející zimě s kým zaběhat? Tak využijte bezplatných běžeckých tréninků, které pořádá Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra. Ty probíhají každý čtvrtek od pěti hodin odpoledne. Sraz je v centrálním parku před restaurací Zastávka u srubu u rozcestníku.

Publikoval: Jan Spilka(04.12.2017)

Podzimní hasičský bál

25. listopadu se v Lidovém domě uskutečnil další z řady hasičských plesů kbelských dobrovolných hasičů.

Publikoval: Jan Spilka(29.11.2017)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: