Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Hasiči káceli stromy

Kbelští dobrovolní hasiči pokácely 2 uschlé třešně, které by mohly ohrožovat kolemjdoucí v Železnobrodské ulici.

Publikoval: Jan Spilka(28.04.2017)

Keramická výstava v knihovně

Kbelská knihovna se ve středu 19. dubna změnila na výstavní síň. Už tradičně zde vystavovaly své výrobky děti, které navštěvují místní keramický kroužek. Podívejte se, jak jim to jde.

Publikoval: Jan Spilka(27.04.2017)

Den země ve Kbelích

Ekologie nejen, že dává smysl, ale může být i zábavná. Přesně v tomto duchu probíhal ve Kbelích Den Země, který dětem přiblížil ekologii, recyklaci a další způsoby, jakými lze pečovat o Zemi. Lesy hl. m. Prahy , ÚMČ Praha 19 a mnoho dalších organizací si pro děti ze základních a mateřských škol připravily bohatý program.

Publikoval: Jan Spilka(26.04.2017)

Kbelský sportovec roku 2016

22. duben by se dal nazvat svátkem kbelských sportovců. V Lidovém domě totiž proběhl druhý ročník slavnostního vyhlášení nejlepších kbelských sportovců za minulý rok, oficiálně nazvaného Kbelský sportovec roku 2016.

Publikoval: Jan Spilka(25.04.2017)

Vodnický velikonoční jarmark

8. dubna centrální park Kbely zachvátilo velikonoční veselí. Na Velikonočním jarmarku jsme totiž mimojiné dostali příležitost rozloučit se nadobro s letošní zimou a zase do té přírody vrátit život. A protože život není bez vody, přivolali jsme si na pomoc ty nejpovolanější: Vodníky, a tak se celý jarmark letos nesl ve vodnickém duchu.

Publikoval: Jan Spilka(12.04.2017)

Výstava Františka Malotína

V knihovně probíhá další výstava fotografií. Její název - Z ateliéru přírody - napovídá, že knihovnu tentokrát zdobí hlavně přírodní motivy. Autorem fotek je František Malotín, člověk velkého srdce a mnoha talentů. Potkat jste se s ním mohli na vernisáži, která proběhla 3. dubna a výstavu zahájila.

Publikoval: Jan Spilka(10.04.2017)

Strašidlo Cantervilské

1. dubna se staly dvě věci. Zaprvé napadl sníh, což se nakonec ukázalo jako falešná zpráva. Zadruhé, v Lidovém domě se hrálo divadlo - premiéru Strašidla Cantervillského Oskaar Wilda uvedlo divadlo Prima Den v podání ochotnického souboru v novém složení.

Publikoval: Jan Spilka(06.04.2017)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: