Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Do školky přišlo jaro

21. března - přesně první jarní den - se děti z mateřské školky Albrechtická sešli na zahradě. To by nebylo nic tak zvláštního, vždyť ven chodí i v zimě, teď ale nastala ta správná chvíle znovu zahradu takzvaně otevřít. Děti tu každoročně dávají sbohem zimě, zpívají písničky a hrají hry.

Publikoval: Jan Spilka(24.03.2017)

Pavel Pitra: Zlato z Vancouveru

S Kbelákem Pavlem Pitrou, který se věnuje šermu kordem, už jsme rozhovor v minulosti dělali. Teď jsme ale získali další důvod a vytrhli jsme Pavla přímo z tréninku v letňanské BB Aréně, aby si s námi krátce popovídal. Jeho týmu se totiž podařilo převálcovat všechny ostatní družstva světa a na Světovém poháru ve Vancouveru v Kanadě získat zlatou medaili.

Publikoval: Jan Spilka(23.03.2017)

Přednáška o bezpečnosti

Nízkoprahové centrum aktivit za podpory radnice uspořádalo 14. března přednášku o osobní bezpečnosti. Zájemci bez rozdílu věku se tu mohli dozvědět, jak se účinně bránit proti případným útočníkům, a to teoreticky i prakticky.

Publikoval: Jan Spilka(22.03.2017)

Jarní jarmark

15. a 16. března 2017 proběhl v Mateřské škole Letců už šestý tradiční jarní jarmark.

Publikoval: Jan Spilka(20.03.2017)

MDŽ u seniorů

8. března se slaví mezinárodní den žen. Přesně na tento den vyšla i pravidelná schůzka klubu seniorů, která se tak nesla ve slavnostním duchu.

Publikoval: Jan Spilka(15.03.2017)

Ples VOŠ Palestra

Ve čtvrtek 9. března proběhl v Lidovém domě ples kbelské Vyšší odborné školy Palestra. Ti nejmladší studenti tu projdou imatrikulací, ti nejstarší se tu zase můžou neoficiálně rozloučit školou, která jim dala vzdělání.

Publikoval: Jan Spilka(14.03.2017)

31. ročník - Palestra Kbelská 10

4. března se ve Kbelích uskutečnil už 31. ročník závodu Palestra Kbelská desítka. Tradiční silniční běžecký závod má své místo v kalelendáři vždy první březnovou sobotu. Trať vede ze Kbel přes Satalice a Vinoř a zpátky do Kbel.

Publikoval: Jan Spilka(08.03.2017)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: