Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Vlakem na Kokořín i do Českého ráje

Společnost KŽC Doprava, která provozuje například městskou linku S34 vedoucí přes Kbely, chystá zcela nové výletní retro vlaky. Jezdit budou pravidelně o víkendech v sezóně od 30. března.

Publikoval: Jan Spilka(15.03.2018)

Linka S34 dostane nové vlaky

Ve výrobě jsou nové vlaky, které by měly nahradit ty dosluhující na lince S34 - trase Masarykovo nádraží - Čakovice, vedoucí i přes Kbely.

Publikoval: Jan Spilka(12.03.2018)

Dětský karneval

Tradiční dětský karneval v Lidovém domě se letos uskutečnil 2. března. Děti tu mohly potkat mnoho pohádkových postav, ale hlavně si si zatančit, zaskákat a prostě se pobavit. Ty nejkrásnější masky pak dostaly krásné ceny, odměnu ale dostal každý. letošním tématem bylo 100. výročí založení samostatného státu.

Publikoval: Jan Spilka(09.03.2018)

Palestra Kbelská 10 - 32. ročník

3. 3. 2018 bylo významné datum pro zhruba 1300 běžců, kteří se letos rozhodli běžet silniční závod Kbelská 10 pořádaný Vysokou a Vyšší odbornou školou Palestra sídlící ve Kbelích. 32. ročník přinesl opět některé novinky a jako jeden z prvních závodů sezóny dal běžcům možnost vyzkoušet svojí fyzičku po zimní pauze.

Publikoval: Jan Spilka(08.03.2018)

Tomovy příběhy ve Kbeláku

Od 70. čísla Kbeláku, který chodí zdarma do schránek kbelských obyvatel, bude součástí časopisu zajímavá příloha. Tou budou sešity s příběhy o Tomovi autorky Heleny Beránkové, které jak sama říká nejsou určené jen pro děti, ale najde si v nich mnohé i lecjaký rodič.

Publikoval: Jan Spilka(06.03.2018)

Pochod za Václava Sajfrta

Před šesti lety po těžké nemoci zemřel Václav Sajfrt. Fotbalový funkcionář spojený pevným poutem s kbelským hřištěm. Byl to právě on, kdo položil základ současné podobě kbelského hřiště, které dnes nese jeho jméno. Fotbalisté chodí každoročně pochod ze hřiště na hřbitov, aby uctili jeho památku.

Publikoval: Jan Spilka(02.03.2018)

Winnetou ve srubu

Vinetů, Old Šetrhend, Rybana a Nšoči. To jsou legendy , které zná snad každý a ani po desítkách let nejsou postavy Karla Maye zcela zapomenuty. Loni se dokonce objevily tři nové filmy. Na Vinetůa nezapomínají ani skauti SSV, kteří opět uspořádali výstavu o Winnetouovi.

Publikoval: Jan Spilka(01.03.2018)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: