Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Letecké muzeum vstoupilo do nové sezóny

Letecké muzeum ve Kbelích vstoupilo 4. května do dalšího půlstoletí své existence a otevřelo se návštěvníkům. První den muzejní sezóny přilákal velké množství návštěvníků, kteří mohli shlédnout výjimečné exponáty, které byly přístupné právě pro tento den.

Publikoval: Jan Spilka(16.05.2019)

Skautská návštěva

Kbely na pozvání kbelských skautů SSV navštívili skauti z Kolína a Bělé pod Bezdězem. Skauti SSV je provedli po Kbelích a ukázali jim zajímavá místa. Navštívili třeba kbelské letecké muzeum, které koncem dubna vstoupilo do nové sezóny. Jejich kroky vedly také k nové kapličce, pomníku a kapličce u rybníka. Po obědě ve srubu zahráli přátelský turnaj ve vybíjené.

Publikoval: Jan Spilka(15.05.2019)

Vzpomínkové pokládání věnců

3. května 2019 se k příležitosti výročí ukončení druhé světové války konalo pietní setkání u pomníku kbelských občanů při Mladoboleslavské ulici. Za účasti místostarostů, skautů SSV, kbelských hasičů a další veřejnosti byly k pomníku položeny smuteční věnce, starosta Městské části Praha 19 Pavel Žďárský pronesl smuteční řeč a pak si všichni společně zazpívali českou hymnu.

Publikoval: Jan Spilka(14.05.2019)

Pálení Čarodějnic (2019)

Pálení čarodějnic má ve Kbelích dlouhou historii. Letos se uskutečnil už jubilejní třicátý ročník. Akci pro Vás připravuje Městská část za pomoci spolku Kbely náš domov a kbelských dobrovolných hasičů.

Publikoval: Jan Spilka(02.05.2019)

Den země: Voda kolem nás

23. dubna se ve Kbelích slavil den země. Akce se uskutečnila už tradičně v ekologickém centru PRALES. Letošním tématem byla voda kolem nás.

Publikoval: Jan Spilka(30.04.2019)

Houslové Velikonoce s Václavem Hudečkem

Přímo na velikonoční pondělí hostil kbelský kostel k příležitosti vyvrcholení svátků zmrtvýchvstání Ježíse Krista velikonoční koncert. Hlavním protagonistou nebyl nikdo jiný než slavný český houslista Václav Hudeček.

Publikoval: Jan Spilka(29.04.2019)

Jiskření ve kbelské knihovně

17. dubna proběhla ve kbelské knihovně na radnici další vernisáž výstavy fotografií. Vystavujícím je tentokrát někdo, pro koho je fotografie prostředkem k odpočinku od zcela jiné práce, učitelství.

Publikoval: Jan Spilka(26.04.2019)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: