Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Velikonoční jarmark 2019

V sobotu 13. dubna proběhl další tradiční velikonoční jarmark v Centrálním parku. Návštěvníci si zpříjemnit celý den například při výrobě u velikonočních dílniček. Vyráběly se pomlázky, barvily a drátovaly vajíčka, vznikaly barevné dekorace a jiné předměty vztahující se k jaru. Dále bylo možno potěšit se spoustou zvířátek, spolu s dětmi MŠ a muzikanty si zazpívat jarní písničky, shlédnout divadélko nebo ochutnat velikonoční dobroty. Jedním z hlavních bodů programu bylo rozloučení se s paní Zimou – Moranou.

Publikoval: Jan Spilka(19.04.2019)

Ukliďme Česko s kbelskými hasiči

6. dubna se i Kbely připojily k celostátní dobrovolnické akci ukliďme Česko, která má za cíl sjednotit dobrovolníky, kteří se pak organizují k úklidům v jednotlivých koutech naší země. Ve Kbelích uklízeli například i malí hasiči z SDH Kbely i dobrovolníci z řad veřejnosti.

Publikoval: Jan Spilka(18.04.2019)

Spanilá jízda kbelských divočáků

To si takhle z jara motorkáři z klubu Kbelští divočáci vyjedou na projížďku...

Publikoval: Jan Spilka(17.04.2019)

Hasičské cvičení: Požár výškové budovy

Kbelští dobrovolní hasiči si 24. března vyzkoušeli velký zásah u požáru výškové budovy. Jednalo se sice o cvičení, zásah byl ale i tak velmi náročný, po psychické i fyzické stránce. Všechno se totiž dělá, jako by to bylo opravdu. Zásah komplikovala výška objektu a úzké uličky, kterými museli hasiči přenášet zraněné osoby.

Publikoval: Jan Spilka(09.04.2019)

Noc s Andersenem

29. března se Kbelská knihovna společně se Základní školou opět připojili k celostátní akci Noc s Andersenem. Jedná se o akci, která dětem hravou i vážnou formou přibližuje literaturu a motivuje ke čtení. Akce byla zakončená přespáním ve škole a školní družině.

Publikoval: Jan Spilka(08.04.2019)

Na Stojáka po kbelsku

Ve Kbelích v Lidovém domě se 8. března uskutečnila kulturní akce, kterou jsme tu ještě neměli - a to stand-up comedy show. Jedná se o mix vystoupení komiků, kteří jsou sami na pódiu a nacvičeným vystoupením se snaží mluveným slovem bavit pódium.

Publikoval: Jan Spilka(05.04.2019)

MŠ Albrechtická v divadle Gong

Městská část Praha 9 každoročně pořádá v divadle Gong akci Předškoláček, kde vystupují děti z mateřských škol z devítky. Akce se každoročně účastní i děti z mateřské školy Albrechtická. Letos si připravili čertovské pásmo složené z básniček. Přinášíme záznam jejich vystoupení.

Publikoval: Jan Spilka(03.04.2019)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: