Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Jak šel čas v roce 2017

Masopust, čarodějnice, posvícení a spoustu dalších akcí. Připomeňte si rok 2017 s naším sestřihem.

Publikoval: Jan Spilka(16.01.2018)

Historický kalendář Kbel 2018

8. ledna se v zasedacím sále kbelské radnice uskutečnilo první letošní letopisecké setkání. Letos je t první z řady setkání s pamětníky, které probíhá každý měsíc vždy první pondělí a hned bylo něčím speciální.

Publikoval: Jan Spilka(09.01.2018)

Světlo z Betléma až do Kbel

Poslední pátek před štědrým dnem se dveře radnice neuzavřely ve dvě hodiny jak je zvykem. Jako každý rok se tu totiž rozdávalo betlémské světlo.

Publikoval: Jan Spilka(04.01.2018)

Koncert Leony Gyöngyösi

15. prosince se mezi zdmi kbelského kostela svaté Alžběty rozezněla gospelová hudba. Hudební styl, typický pro křesťanské kostely ve Spojených státech, tu představila přední česká gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi, která si zdejší kostel nevybrala náhodou, bydlí totiž ve Kbelích.

Publikoval: Jan Spilka(03.01.2018)

Betlémy ve skautské klubovně

I letos uspořádal kbelský skautský oddíl Poljana svou vánoční výstavu betlémů. Ty byly v jejich klubovně vystavené od 10. do 16. prosince. Letos byla otevřená i zahrada, kde na děti čekalo několik překvapení.

Publikoval: Jan Spilka(28.12.2017)

Vánoční besídka MŠ Albrechtické

Ke každoroční tradici mateřských škol patří vánoční besídky. Jednotlivé třídy si vždy secvičí vystoupení pro rodiče - většinou vánočně laděné pásmo písniček a básniček. Letos jsme opět navštívili Mateřskou školu Albrechtická, abychom nahlédli pod pokličku společného úsilí paní učitelek. a dětí, které besídky vždy dlouho secvičují. Rodiče také od dětí nakonec dostali vlastnoručně vyrobené dárečky.

Publikoval: Jan Spilka(27.12.2017)

Josef Oplt, Ivana Brožová a p. Zedník v LD.

12. prosince do Kbel zavítalo pěvecké duo Josef Oplt a Ivana Brožová. Na klávesy je doprovázel Pavel Zedník. Hudebníci přijali pozvání místní organiazce Svazu tělesně postižených v rámci předvánočního setkání.

Publikoval: Jan Spilka(24.12.2017)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: