Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Vypusťte šakala

22. dubna 2018 proběhl už třetí ročník běžeckého závodu pro děti Vypusťte šakala. Uspořádal ho atletický oddíl Šakal, tentokrát v ekocentru PRALES.

Publikoval: Jan Spilka(25.04.2018)

První singletraily pro cyklisty

V Letňanskokbelském lesoparku byly vybudovány singletrailové trasy pro cyklisty. Jedná o jednosměrné cesty pro bajkery plné zatáček a překážek. Trasy nechal zbudovat magistrát hlavního města Prahy.

Publikoval: Jan Spilka(25.04.2018)

Den Země

20. dubna se ve Kbelích oslavoval den země. Akci uspořádala městská část společně s Lesy hlavního města Prahy. Už podruhé se odehrála v areálu ekologického centra PRALES.

Publikoval: Jan Spilka(23.04.2018)

Fotbalový trénink s Ujfalušim

10. dubna si mohli mladí fotbalisté ze Spartaku zatrénovat s fotbalovou legendou Tomášem Ujfalušim. A jejich trenéři zase vyzkoušet novou analytickou tréninkovou metodu, která pomáhá odhalovat silné a slabé stránky jednotlivých hráčů.

Publikoval: Jan Spilka(20.04.2018)

Napříč republikou za svitu hvězd

Rádi bychom Vám představili jednoho Kbeláka. Jmenuje se Jirka Meisner, je mu pětapadesát a už desítky let jezdí ze Kbel poznávat Čechy na kole. Denně ujede stovky kilometrů.

Publikoval: Jan Spilka(18.04.2018)

Výstava keramiky

10. dubna proběhla v knihovně vernisáž výstavy keramiky dětí základní školy. Ti zde každoročně v tuto dobu vystavují své nejlepší výrobky.

Publikoval: Jan Spilka(17.04.2018)

Ukliďme Kbely

Kbely se opět připojily k celostátní akci Ukliďme Česko.

Publikoval: Jan Spilka(16.04.2018)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: