Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Cyklozvonění 2017

V neděli 17. září se uskutečnil další ročník Pražského cyklozvonění, akce, která má za cíl přiblížit cyklistickou Prahu blíže veřejnosti. K akci se opět připojila Městská část Praha 19. Ve Kbelích začalo cyklozvonění ráno u amfiteátru v centrálním parku.

Publikoval: Jan Spilka(19.09.2017)

Praha bez aut (Týden mobility)

Zveme kbelské občany na akce pro ty, kteří dávají zelenou ekologické dopravě. V rámci evropského týdne mobility si můžete užít třeba pražské cyklozvonění 17. září a nebo příjemně posnídat na kbelském nádraží 19. září. Podrobnosti v reportáži.

Publikoval: Jan Spilka(13.09.2017)

Žraní kbelskýho divočáka

9. září 2017 uspořádal motorkářský klub Kbelský divočáci tradiční Žraní kbelskýho divočáka, kde oslavují svůj vznik. Akci uvedla spanilá motorkářská jízda do Záp.

Publikoval: Jan Spilka(13.09.2017)

Pohádkový park

5. září uspořádala kbelská radnice pro všechny děti akci s názvem Pohádkový park. Centrální park se tak opět proměnil na rejdiště všech možných dobře známých bytostí z pohádek a večerníčků, které měly pro děti připraveno mnoho soutěží a her.

Publikoval: Jan Spilka(12.09.2017)

...A uklidili poslední snop

Dožínky - slavnostní to zakončení doby sklizně - patřily kdysi k nejvýznamnějším událostem roku. Dnes už patří hlavně do učebnic, i když třeba ve Kbelích se letos tyto svátky sklizně a úrody opět udály a vy jste mohli být u toho. Stačilo 2. září odpoledne vyrazit do ekologického centra PRALES.

Publikoval: Jan Spilka(06.09.2017)

První den ve škole

Velký den všech školáků letos ve většině škol připadl až na pondělí 4. září a tak tomu bylo i u nás ve Kbelích. Po dvou měsících prázdnin branou kbelské základní školy prošlo celkem 720 žáků. Mezi nimi i čtyři plné třídy prvňáčků, kteří si zažili svou školní premiéru.

Publikoval: Jan Spilka(05.09.2017)

Potraviny v Katusické opět otevřeny

Prodejna potravin v Katusické ulici po třech měsících, co byla zavřená, opět otevřela. Novým provozovatelem je Tomáš Haniak. Prodejna se chce zaměřit na kvalitní i tradiční potraviny a stát se prodejnou číslo jedna pro občany žijící v této části Kbel.

Publikoval: Jan Spilka(04.09.2017)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit:

Zápis debug do souboru selhal.