Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Den válečných veteránů

Den 11. listopadu v kalendáři významných událostí nazvaný jako den válečných veteránů oslavuje konec první světové války. Jako každý rok se u této příležitosti na kbelském hřbitově uskutečnila vzpomínková akce za účasti skautů SSV a zástupců radnice.

Publikoval: Jan Spilka(15.11.2017)

Vyhlášení cen Pražského MTB poháru

10. listopadu 2017 proběhlo slavnostní vyhlášení celkových výsledků letošní sezóny Pražského MTB poháru, kterého se dlouhodobě účastní i Kbely Cycling Team, a to nikde jinde než ve kbelském Lidovém domě za podpory Městské části Praha 19. Pražský pohár je seriál horských kol pro amatérské cyklisty v crosscountry.

Publikoval: Jan Spilka(13.11.2017)

Vyřezávání dýní a lampionový průvod

V sobotu 4. listopadu jste měli možnost v centrálním parku a přilehlém okolí oslavit Halloween po Česku. Kdo přišel, mohl si vydlabat a vyřezat dýni a pak se po setmění za svitu lampiónů vydat do pohádkového lesa. Letos s novým překvapením na konci.

Publikoval: Jan Spilka(08.11.2017)

Palestra pořádala mezinárodní konferenci

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra uspořádala 2. a 3. listopadu ve své budově ve Kbelích mezinárodní konferenci o wellness, zdraví a kvalitě života. Na konferenci se sjelo mnoho odborníků na zdravý životní styl.

Publikoval: Jan Spilka(07.11.2017)

Chudá, ale vstřícná

Kbelští senioři se v rámci své pravidelné schůzky podívali až do Afriky. Ne že by tam přímo odcestovali, navštívil je ale cestovatel Martin Košťál, který projel Afriku křížem krážem, který si pro ně připravil zajímavou přednášku o tamním životě, který ilustrovalo mnoho autentických fotek.

Publikoval: Jan Spilka(03.11.2017)

Kbelští hasiči školí i velké firmy

Činnost kbelských dobrovolných hasičů je různorodá a neskládá se jen z údržby techniky nebo výjezdů. Stále častěji například školí i požární bezpečnost, a to nejen ve kbelské hasičárně, ale například i v objektech firem. V říjnu se například účastnily požárního cvičení ve firmě v Horních Počernicích, která skladuje vysoce hořlavé látky.

Publikoval: Jan Spilka(01.11.2017)

99. výročí vzniku Československa

28. října je státní svátek, kterým každý rok slavíme vznik samostatného českého státu, přesněji řečeno Československa. Vzpomínková akce se v roce 2017 uskutečnila i ve Kbelích u pomníku Mistra Jana Husa.

Publikoval: Jan Spilka(31.10.2017)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: