Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Čtení z knihy hříchů

V předvečer svatého prosince brázdily kbelské cesty celé družiny Mikulášů s anděly a čerty. Třeba do takové mateřské školy Letců ve Kbelích ale Mikuláš zavítal už dopoledne, vyzbrojen kouzelnou knihou hříchů.

Publikoval: Jan Spilka(12.12.2018)

Strom na radnici zdobily děti ze školky

Děti z Mateřské školy Letců vyrobily a ozdobily vánoční strom, který se nachází v přízemí Radnice MČ Praha 19.

Publikoval: Jan Spilka(08.12.2018)

Rozsvícený vánoční strom ohlásil advent

Advent je tady. I ve Kbelích jsme jeho příchod v rámci těšení se na Vánoce oslavili v neděli 3. prosince vánočním jarmarkem, jehož vrcholem bylo rozsvícení vánočního stromu.

Publikoval: Jan Spilka(07.12.2018)

Vánoční tvoření v PRALESe

29. listopadu proběhla v ekocentru PRALES vánoční tvořivá dílna určená hlavěn pro kbelské seniory. Ti si tu mohli vyrobit například adventní věnce, přičemž veškerý materiál měli k dispozici zdarma. Akci uspořádalo ekologické centrum Lesů hl. m. Prahy spolu s radnicí MČ Praha 19.

Publikoval: Jan Spilka(06.12.2018)

Podzimní hasičský bál

24. listopadu uspořádali kbelští dobrovolní hasiči tradiční hasičský bál. Ty se konají dvakrát ročně a vždy je o zábavu postaráno. K tanci a poslechu zahráli mimo jiné i oblíbení Holokrci a nemohla chybět ani bohatá tombola či přehlídka kbelských hasičů. Přinášíme krátký sestřih.

Publikoval: Jan Spilka(01.12.2018)

Pozvánka na akce: Prosinec

Je tu poslední měsíc roku 2018 a s ním se blíží i Vánoce. A co víc si přát než co nejvíc klidu a pohody. Nehoňte se a užívejte adventní atmosféru na některé ze kbelských akcí, jejichž přehled přinášíme.

Publikoval: Jan Spilka(30.11.2018)

Podzimní jarmark

Pro rodiče dětí ale i ostatní zájemce uspořádala Mateřská škola Albrechtická 21. listopadu podzimní jarmark. Na ten se děti poctivě připravovaly, všechny výrobky, prodávané na jarmarku totiž vyráběly ony spolu se svými učitelkami.

Publikoval: Jan Spilka(29.11.2018)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: